بیت کوین یک دارایی ارزشمند
اخبار

بیت کوین یک دارایی ارزشمند

بیت کوین یک دارایی ارزشمندReviewed by arzmonitor on Dec 20Rating: 5.0بیت کوین یک دارایی ارزشمندبیت کوین یک دارایی ارزشمند ،مدیرعامل شرکت BitMex ادعا کرد بیت کوین پتانسیل آن را دارد که به یک کلاس دارایی جدید در ده سال آینده تبدیل شود.


بیت کوین یک دارایی ارزشمند ،مدیرعامل شرکت BitMex، در روز ۱۶ دسامبر به وسیله پادکست Unchained ادعا کرد بیت کوین پتانسیل آن را دارد که به یک کلاس جدید دارایی در ده سال آینده تبدیل شود.

آرتور هایس مدیر عامل و بنیان گذار شرکت بیت مکس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال براساس حجم معاملات روزانه، ماه گذشته با Laura Shin مجری و میزبان و گروهی از دیگر رهبران این صنعت در کنفرانس رهبری مالی جهانی CME گفتگو کرد.

هنگامی که از هایس پرسیده شد که آیا ارز دیجیتال بیانگر کلاس دارایی جدیدی می‌باشد، با تردید پاسخ داد کریپتو یک نوع ترکیب خوب و بد است اما هم چنان بسیار کوچک است.

آیا کریپتو می تواند به یک کلاس دارایی واقعی در ده سال آینده تبدیل شود؟ شاید این اتفاق بیافتد. با این حال، هنوز بر سر اینکه بیت کوین در بلند مدت واقعا امن است یا خیر بحث وجود دارد. کریپتو همچنان تحت آزمایش است.

هایس، با این حال خوش بینانه اضافه کرد که کریپتو می تواند راهی جدید برای افزایش سرمایه و ارسال پول به سراسر جهان باشد.

مدیر عامل شرکت (BitMEX) نیز در مورد آینده این تجارت اظهار داشت که معاملات شبانه روزی یا ۲۴ ساعت ۷ روز هفته جایگزین ساعت های مرسوم خواهند شد.

من فکر می کنم آینده ازآنه معاملات ۲۴ ساعت ۷ روز هفته انواع دارایی ها است و به سایر بازارهای FX یا با درآمد و سهام ثابت که با آن آشنا هستیم سرایت خواهد کرد.

هایس پیشتر در ماه نوامبر پیش بینی کرد که زمستان سرد بازار نزولی امسال با اشاره به تجربه قبلی از بازار کاهشی در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ می تواند تا ۱۸ ماه به طول بیانجامد.

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با قیمت ۳,۷۶۴ دلار معامله می شود.

(بیت کوین یک دارایی ارزشمند)

منبع:cointelegraph

یک پاسخ به “بیت کوین یک دارایی ارزشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب از سراسر وب